Eksiz Oluk

Eksiz oluk sistemleri dekoratif görünümü ile görevini yapmasının yanı sıra dekoratif olarak da iş görmektedir. Günümüz teknolojisi ile her renkte üretilen eksiz oluk zevkinize göre renklendirilmektedir. Eskişehir eksiz oluk sistemleri konusunda yıllara dayanan tecrübesi ile  ihtiyacınız olan her anda bir telefon uzağınızda. Eskişehir eksiz oluk uygulamalarımız size uygun kalınlık ve uzunlukta eksiz oluk üretimi ve uygulaması ile tamamlanmaktadır.

 

Adı üstünde eksiz yani tek parça olarak üretilen oluklar böylelikle su sızdırma problemini ortadan kaldırmış oluyor. Eski tip oluklara göre esneme payı ile de her mevsim sıkıntısız bir kullanım sağlar. Eksiz oluk sistemleri Eskişehir için düşünüldüğünde kış aylarında çatılarda biriken karın erimesi ile sıkıntı yaşatabilir. olarak tüm ayrıntıları düşünerek sizlere en uygun ebatlarda oluklar önererek sağlıklı bir şekilde kullanmanızı amaçlıyoruz.

 

Bir önemli husus ise eksiz oluk yapımında kullanılan sacın kalınlığıdır. 0,30mm – 0,50 mm olan sac kalınlıkları içerisinden size en uygun en kalın sac ile oluk üretimi ve uygulaması yapmaktayız.  Bizleri arayarak Eskişehir eksiz oluk uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

 

Firmamız ayrıca Bilecik Eksiz Oluk ve Bozüyük Eksiz Oluk çalışmalarına da başlamıştır. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Görseller